Email

demiragmakina@hotmail.com

Hakkımızda

1998 yılında, kendi bünyesinde kullanmak üzere yaptığı baskı sonrası, kutu katlama ve yapıştırma makinaları üretimine başlayan Demirağ Makina; geriye doğru dikey büyüme sağlayarak, kendi üretiminin tedarikçisi konumuna gelmiştir.

Demirağ Makina; takip eden yıllarda, kutu ve matbaa sektöründe kullanılan makinalar üzerinde üretim ve ar-ge çalışmalarını genişletmiş, yerli üretimin yok denilebilecek kadar az olduğu bu sektörde, bütünüyle Türk mühendisleri tarafından geliştirilen kutu katlama ve yapıştırma makineleri üretimine başlayarak, pazardaki yerini almıştır.

2007 yılında Tüyap Ambalaj Fuarı, takip eden 2008 ve 2009 yıllarında yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere onlarca fuarda yüzde yüz yerli üretimikutu katlama ve yapıştırma makineleri sergileyen Demirağ Makina, bir Türk markası olarak ulusal ve küresel pazarlarda bir başarı hikayesinin adresi olmuştur.

2009 yılına kadar üç nokta dip kilitli kutu katlama ve yapıştırma makineleri üreten Demirağ Makine, bu tarihten itibaren ilk dört nokta dip kutu katlama ve yapıştırma makineleri üretimini gerçekleştirmiştir.

Demirağ Makina; bugün seneler öncesinde hedeflediği başarıyı yakalamış ve yerli üretim misyonunu sürdürecek yatırımlarla bir marka haline gelmiştir.