Kurumsal


Demirağ Makina; 1990 yılında Atila Demirağ tarafından kâğıt ve matbaa sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş, kağıt sanayisinde yaşanan gelişmelerin paralelinde yenilikçi ve dinamik yapısına uygun bir ivme ile her geçen gün büyümesini sürdürerek sektöründe öne çıkan firmalar arasına girmiştir.

1998 yılında, kendi bünyesinde kullanmak üzere baskı sonrası kağıt makinaları, kutu katlama ve yapıştırma makinaları üretimine başlayan Demirağ Makina; geriye doğru dikey büyüme sağlayarak, kendi üretiminin tedarikçisi konumuna gelmiştir.

Demirağ Makina; takip eden yıllarda, kağıt ve matbaa sektöründe kullanılan makinalar üzerinde üretim ve ar-ge çalışmalarını genişletmiş, yerli üretimin yok denilebilecek kadar az olduğu bu sektörde, bütünüyle Türk mühendisleri tarafından geliştirilen kağıt makinaları üretimine başlayarak, pazardaki yerini almıştır.

2007 yılında Tüyap Ambalaj Fuarı, takip eden 2008 ve 2009 yıllarında yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere onlarca fuarda yüzde yüz yerli üretimi kağıt makinalarını sergileyen Demirağ Makina, bir Türk markası olarak ulusal ve küresel pazarlarda bir başarı hikayesinin adresi olmuştur.

2009 yılına kadar üç nokta dip kilitli kutu yapıştırma makinaları üreten Demirağ Makine, bu tarihten itibaren ilk dört nokta dip kilitli kutu yapıştırma makinası üretimini gerçekleştirmiştir.

Demirağ Makina; bugün seneler öncesinde hedeflediği başarıyı yakalamış ve yerli üretim misyonunu sürdürecek yatırımlarla bir marka haline gelmiştir.Uşak Evden Eve Taşıma, Uşak Evden Eve, Sigortalı Taşıma Uşak Evden Eve Taşıma, Uşak Evden Eve, Sigortalı Taşıma Uşak Oto Kiralama, Oto Rent a Car, Uşak Araba Kiralama Bebek Bakımı, Bebek Ürünleri, Bebek Sağlığı Uşak Kız Apart, Uşak Kız Yurdu, Uşak Kız Öğrenci Apart Uşak Kız Apart, Uşak Kız Yurdu, Uşak Kız Öğrenci Apart Uşak Dizel, Uşak Pompa, Uşak Siemens Enjektör,Bosch Enjektör,Enjektör Tamiri Uşak Psikolog,Uşak Kişisel Gelişim,NLP,Psikoloji Uşak Web Tasarım,Uşak Yazılım