NEDEN DEMİRAĞ MAKİNA?

KALİTE VE GÜVEN: Demirağ makina ürettiği ürünler ve müşteri memnuniyeti ile kendini kanıtlamış bir firmadır. Üretilen ürünlerin; hız, hassaslık ve kolay ayarlanabilirliği kullanımı kolaylaştırır ve kullanıcıya güven verir.

MALİYET: Piyasada bulunan yerli ve yabancı diğer ürünlere göre oldukça uygun fiyatlar ile hizmetinizdeyiz

BAKIM KOLAYLIĞI: Bütün kayışlar mil sökmeden kolayca değiştirilir. Üst kola çanakları kolayca çıkarılabilir. Alt kola çanağı zincir veya mil sökülmeden kolaylıkla yerinden çıkarılabilir.

BÖLÜNMÜŞ LAMALAR: Bağımsız ayarlanabilen lamalar sayesinde çift katlama, Z katlama ve seperatörlü kutularda kolay ayarlama imkanı sağlanır. Standart dip kilit ataşmanları, yan caka ve orta caka ve dip kilit kutulara orta caka imkanı ile iş değişmelerinde kolay ayar imkanı sağlanır.

PRES: Kutu geliş hızına göre fotosel kontrollü duruş-kalkış ve uyumlu hız imkanı ile birlikte düşüşe göre ayarlanabilen alt konveyör giriş merdanesi.

ALT KOLA ÇANAĞI: Kolayca sökülebilen ve paslanmaz alt kola çanağı, paslanmaz çelik kola diskleri. Ayrıca elektronik ve hassas tutkal sürme olanağı.

SERVO KATLAMA: Mikroişlemci, katlama hızını ve zamanlamayı kontrol eder. Tırnak hızı ve katlama açısı tamamıyla mikroişlemci tarafından kontrol edilir. Bu sayede üretim kalitesi arttırılır.

PRES GİRİŞİ: Demirağ pres girişindeki iki bantlı yönlendirme sistemi düzensiz kutular için ideal düşüşü sağlar. Pres girişi alt merdane yükseklik ayarı sayesinde kutular üst veya altta yığılarak prese gönderilebilir.   

SON KATLAMA: Ayarlı baskı rulmanları ve konik makaralar sayesinde atlama bandı yatay açısı kolayca ayarlanabilir. Ayrıca yan bantlarda bağımsız hız olanağı ve orta takviye imkanı mevcuttur. Opsiyonel olarak dip kilit kutular için pnömatik düzeltme ikanı mevcuttur.

ÇOK YÖNLÜ VE ESNEK: Demirağ Makine Çeşitli ölçülerde üretilebilen makinaları sayesinde dalga oluklu kartonlar, yan yapıştırma, dip kilit ve çift katlama olarak yüksek verim elde edilerek çalışabilir.

KOLAY KULLANIM: Demirağ Makina, Türk mühendis ve teknisyenlerin ortak çalışmasının bir ürünüdür. Tamamı ile kullanıcının isteklerini karşılayan ve kullanımı kolay bir makinadır. Yüklemede prese kadar, kolay kullanım ve ayar yapılabilmesi için her şey düşünülmüştür.

KONTROL SİSTEMİ: Ana kontrol paneli makinanın düşüş bölümünde bulunan dokunmatik ekrandır. Toplam üretim, üretim hızı, vurucu fonksiyonları ve alarm değişkenleri gibi değişkenler buradan kontrol edilebilir.

AYAR KOLAYLIĞI: Üst katlama bantları, yaylı kollar sayesinde kolayca yukarı ve aşağı hareket ederler. Yükleme tırnakları ve üst geziciler, sabit lamalar üzerinde kolayca kayarak hareket edebilirler. İş değişimlerinde bütün parçalar makine üzerinde kalır ve hızlı, kolay ayar olanağı sağlanır.

MOTOR VE HAREKET SİSTEMİ: Makineler bağımsız AC motordan tahrik alır. Motorlar enerji tasarrufu sağlayan ve bakım giderlerini düşüren kontrol sürücüleriyle kontrol edilirler. Yüksek güç elde edilen motorların çalışması sessizdir. Yükleme, düşüş ve pres bölümlerinin hızları bağımsız olarak ayarlanabileceği için kutular arası mesafe istenildiği gibi ayarlanabilir.

YÜKLEME: Bağımsız AC motorlar sayesinde istenilen kutu aralığı kolayca verilebilir. Bağımsız germeli yükleme bantları ve kolay ayarlanabilen pozalar mevcuttur. Uzun kutular için kremayer mekanizmalı destek bölümü kullanılır. Opsiyonel olarak kutuların bantlara daha iyi temas etmesini sağlamak için vakum sistemi kullanılır.

DÜŞÜŞ: Adete ayarlı pnömatik vurucu ve bağımsız ayarlı alt taşıyıcı bantlar mevcuttur.

DOKUNMATİK KONTROL PANELİ: Bant hızı, toplam üretim, deste sayısı panel sayesinde kontrol edilir. Pres kalkış ve duruş pozisyonları ayarlanabilir.

YÜKLEME TIRNAKLARI: İleri-geri ve aşağı-yukarı ayar imkanı sağlanır. Üçlü veya beşli rulman takımı ile çalışma imkanı mevcuttur. Ayrıca kutu çıkışı frenlenebilir.
Uşak Evden Eve Taşıma, Uşak Evden Eve, Sigortalı Taşıma Uşak Evden Eve Taşıma, Uşak Evden Eve, Sigortalı Taşıma Uşak Oto Kiralama, Oto Rent a Car, Uşak Araba Kiralama Bebek Bakımı, Bebek Ürünleri, Bebek Sağlığı Uşak Kız Apart, Uşak Kız Yurdu, Uşak Kız Öğrenci Apart Uşak Kız Apart, Uşak Kız Yurdu, Uşak Kız Öğrenci Apart Uşak Dizel, Uşak Pompa, Uşak Siemens Enjektör,Bosch Enjektör,Enjektör Tamiri Uşak Psikolog,Uşak Kişisel Gelişim,NLP,Psikoloji Uşak Web Tasarım,Uşak Yazılım